Poznaj nas lepiej

STALOWY SUKCES

Armet to firma o wyjątkowo długim stażu — od 1981 roku zdążyliśmy wypełnić naszymi produktami niezliczoną ilość sklepów i sieci handlowych. Zmienialiśmy się razem z wymaganiami naszych klientów. Można więc powiedzieć że przez te kilkadziesiąt lat Armetów było kilka. Nowe warunki i wymagania wymagały od nas konkurencyjnej oferty. Reagowaliśmy więc błyskawicznie — tylko jakość była i pozostała niezmienna.

Pan Czesław Pstrągowski, założyciel firmy, to ktoś więcej niż skuteczny biznesmen i producent. Nie tylko tworzył projekty, które przez dekady zwyciężały w walce o uwagę i decyzje zakupowe klientów, ale i sam opracowywał i budował maszyny używane do ich produkcji.

O jakości tych rozwiązań przekonało się wielu klientów, którzy przychodzili z własnym projektem, a wychodzili z lepszym — przerysowanym na nowo. Tak kumulował się kapitał zaufania, na którym budowaliśmy kolejne sukcesy.

Dziś firma przeszła już w ręce młodszego pokolenia, ale to tylko dodało jej energii. Nowa oferta, możliwości, produkty… To kolejne wcielenie Armetu, dopasowane do wymagań i ambicji klientów,. Tak, jak zawsze, proponujemy wyjątkową jakość i dopracowanie każdego szczegóły.

Pracujemy głównie ze stalą; to materiał, który uczy dokładności i planowania, ale też pozwala na wyjątkową kreatywność. Wszystkie te zalety wykorzystujemy, jak zawsze, dla jak najlepszych wyników naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy,
zespół Armet Gdynia

"Zaufaliśmy firmie Armet i nie zawiedliśmy się na ich działaniach.
Doradzili nam ciekawe rozwiązania i z wielkim zapałem je zrealizowali!."

− Jacek Mazur

"Konkretny partner w interesach godny polecenia.
Wykwalifikowany zespół profesjonalnie i terminowo zrealizował nasze oczekiwania."

− Janina Nowak

PRACOWALIŚMY DLA